Jdi na obsah Jdi na menu
 


Framík s páníkama pomáhá pejskům v nouzi

4. 6. 2010

Tak jsme byli s Framíkem úplně zhnusení, co všechno lidi psíkům a jiným zvířátkům dělají a pak je odkopnou někde do útulků,  že jsme si řekli, že musíme něco udělat. A dali jsme se do toho. Napsali jsme email paní Lendrové do nadace Pes v nouzi, jestli by měli zájem o materiální sbírku a oni že ano, tak jsme začali. Vytiskli jsme letáčky a obešli vesnici. Trošku nás zarazilo, že se na nás dívají jako na blahoslavené chudé duchem, ale nakonec se nám podařilo pár lidí zapojit. Panička v práci dokonce vybrala mezi kolegy i nějakou korunu. Objednali jsme krmení na www.vase-krmivo.cz, protože tam mají výhodné ceny. Když jsme řekli, že je to pro pejsky v nouzi, tak nám dokonce  přidali ještě 15kg granulí Happy Dog pro seniory navíc.  Podařilo se nám nashromáždit asi 50kg granulí, nějaké taštičky pro psy, piškoty, textilie, deky, gumové rukavice, misky, obojky, vodítko, pytle na odpad, misky atp. V pátek 11.6.2010 máme dohodnuto s paní Lendrovou, že vše odvezeme do Prahy.

Rádi bychom touto cestou poděkovali pracovnímu kolektivu firmy Construct A&D, a.s. za finanční příspěvky na krmivo, Jarmile Střechové a Martině Střechové a obchodu Vaše krmivo,Valchařská,Brno.

PS: Už plánujeme Vánoční sbírku pro zvířátka v nouzi. Máme obšancované 2 ústavy, a až se budou likvidovat nepotřebné lůžkoviny a deky, tak všechno bereme pro pejsany!!!!! Každého, kdo by se k nám chtěl přidat, uvítáme. POZOR! Nevybíráme žádné peníze, ty jsme dostali jen od blízkých známých, kteří vědí, že skutečně skončí tam, kde jsme řekli.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář